Születésnapi újság Ajándék újságok 12 14 oldalas szülinapi újság gólyahír
Csodaszarvas régiség- Könyv Portál
Csodaszarvas Kulturális és Műkereskedelmi Portál: online piactér antik műtárgy  kortárs régiség könyv
Belépés | Regisztráció
Keresés az Antikrégiség.hu Piactéren Részletes keresés >>>
Kövesse az Antikrégiség.hu Portált Facebookon!!

Fórum: Kérdeznék szakembertől!

Témát létrehozta: berikas | 2013.05.11. 21:39
Vissza a fórum kezdőlapra
Új téma indítása >> Új hozzászólás >> Belépés
berikas | 2013.05.14. 17:56 | #3574 | Előzmény: #3572Válasz erre >> Belépés
Köszi troutman' ez is valami támpont. Mindenképpen be akarom venni a biztosításba őket.

berikas

h i r d e t é s

troutman | 2013.05.14. 15:14 | #3572 | Előzmény: #3563Válasz erre >> Belépés
Minden tiszteletem az alkotó művészeké, de sajna Kapitány úrnak igaza van. Hasonló életúttal és eredményekkel több ezer festőművészünk dicsekedhet, de ez nem jelent automatikusan piaci sikert is. Legtöbbjük képei aukcióra beülve néhány tízezer forintért megvásárolható. Ezekért a képekért tényleg nem fognak betörni, de persze aki a rotációs kapát viszi, az vihet ezekből is. Ha elég nagy, és szép a kerete, 10E Ft-ot biztos ér alapon. Ha mindenáron be akarod venni őket a biztosításba, akkor - mittudomén - tájképek 50E Ft/db, figurális munkák 100E Ft/db.

troutman
berikas | 2013.05.14. 11:21 | #3571Válasz erre >> Belépés
Szintén Przudzik...

Kérdeznék szakembertől!
Nagyitáshoz kattinson a képre!!

berikas
berikas | 2013.05.14. 11:20 | #3570Válasz erre >> Belépés
És itt van egy másik a Przudziktól...Tényleg értékelhetetlenek?

Kérdeznék szakembertől!

berikas
berikas | 2013.05.14. 11:18 | #3569 | Előzmény: #3564Válasz erre >> Belépés
Talán most sikerül:o) Szóval az egyik tájkép!

Kérdeznék szakembertől!

berikas
berikas | 2013.05.14. 10:28 | #3564 | Előzmény: #3563Válasz erre >> Belépés
Nézhetnéd, ha engedné a rendszer csatolni, de nem engedi, és nem tudom miért??

berikas
berikas | 2013.05.14. 10:20 | #3563 | Előzmény: #3547Válasz erre >> Belépés
Kedves tőled, hogy válaszoltál nekem troutman’, köszönöm szépen:o) Tulajdonképpen - csak kérdezem laikusként - hogy a kortárs művészek alkotásait úgy (is) értékelik, hogy mennyre van "szem előtt"? Mindig azt gondoltam, hogy az alkotás maga, ami mérvadó. Megjegyzem sok kedves művészembert ismerek különböző művészeti portálokról, és mindig is csodáltam a tehetségüket. Én inkáb ceruzát' használok, semmint ecsetet!:D Itt a Przudzik művész úr oldala, mond ez neked valamit, ami közelebb vihet egy-egy festménye értékének becsléséhez?
http://www.artportal.hu/lexikon/muveszek/przudzik-jozsef-3330
Magam nem vállalkoznék azért a beárazásra:o) Amúgy meg körülbelüli érték érdekel, mert nem adnám el őket. Nagyon szép tájképeim is vannak tőle. Nézd csak!

berikas
troutman | 2013.05.12. 07:48 | #3547 | Előzmény: #3546Válasz erre >> Belépés
Mondjuk az, hogy valaki ismerje a festő munkáit (én például nem ismerem), vagy legalább néhány analógiát találjon az érték megállapításához (nincs ilyen, a piacon egyáltalán nem forognak a képei). Szóval két lehetőség van: vagy ex-has beárazod magad, vagy felhívod a balatonföldvári önkormányzatot, és megpróbálod elkérni Przudzik úr elérhetőségét. (Mondjuk ez utóbbi esetben valószínűleg olyan számokat fogsz hallani, hogy az az alapján kalkulált biztosítási díjat nem szívesen fizetnéd ki.)

troutman
berikas | 2013.05.11. 21:39 | #3546Válasz erre >> Belépés
Feltettem egy olajfestményt, (két fórumtémánál is) mert kíváncsi lennék rá, mennyi a becsült értéke. Egyelőre senki nem válaszol rá...:o( MI kell ahhoz, hogy reagáljon valaki a kérdésre? Hm?

berikas
Legfrissebb fórum témáink:
porcelán leveses tál és kínáló
Szentkép
Porcelán monogram
Tudnátok nekem segíteni hogy ki lehet a festő?
Festmény szignó
Festmény0305
Kik rejtőznek a szignók mögött?
porcelán jelzések
melyik korból származhat,és mennyit érhet?
kor meghatározás
Legfrissebb mozgóképes hírünk:

RSS feliratkozás: Hírek ÖSSZES HÍRRSS feliratkozás: Árverési hírek ÁRVERÉSI HÍREKRSS feliratkozás: Kulturális hírek KULTURÁLIS HÍREKRSS feliratkozás: Történelmi hírek TÖRTÉNELMI HÍREKRSS feliratkozás: Mozgóképes hírek VIDEÓKRSS feliratkozás: Antikrégiség.hu Mesetár MESETÁRRSS feliratkozás: Naptár időpontok NAPTÁR
Legfrisebb hírek:
További hírek >>
Antikregiseg.hu műkincsportál: Régiségbolt és Antikvárium egy helyen
Csodaszarvas műkereskedelmi portál

Honlapunkról
Hogyan adhatok el?
Hogyan vásárolhatok?Ingyenes hirdetésfeladás!

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Írjon nekünk!
Hírlevelet kérek

Művész adatbázis
Művészeti fogalomtár
Antikrégiség.hu Mesetár Antikrégiség.hu Akadémia

Videók
Árverési hírek
Kulturális hírek
Történelmi hírek

KÖVESSEN MINKET: Facebook KÖVESSEN MINKET: Twitter KÖVESSEN MINKET: Youtube KÖVESSEN MINKET: Google+ KÖVESSEN MINKET: Pinterest
© 2019 Antikrégiség.hu | Hírlevél | Elérhetőség | Üzletszabályzat | Médiaajánlat | Szerzői jogok | Antikrégiség.hu adatvédelmi elvei